Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • 09.10.2020 р. в Чернігівському інституті МАУП із студентами була проведена лекція-бесіда присвячена Всесвітньому дню психічного здоров’я

9-10-2020

 

320 Переглядів

9 листопада відбувся інтерактивний захід – зустріч-бесіда до Всесвітнього дня психічного здоров’я за участю студентів, викладачів та практикуючого лікаря з Чернігівської обласної психоневрологічної лікарні Аношенко Т.В.

Метою заходу було ознайомити студентів з основними психологічними особливостями людей, що страждають на різні захворювання, методами і засобами діагностики психічних відхилень, диференціації психологічних феноменів та психопатологічних синдромів, психологією взаємовідносин пацієнта і медичного працівника; визначити психопрофілактичні, психокорекційні та психотерапевтичні засоби допомоги пацієнтам, а також теоретичні аспекти психосоматичних та соматопсихічних захворювань.

Усі учасники заходу відзначили важливість розв’язання проблеми збереження психічного здоров’я особистості, а також необхідність залучення до організації роботи як професійних психологів, так і широкої громадськості.

Учасникам було запропоновано майстер-класи психогігієни та психорегуляції та протидії стресам.

Наприкінці лікар відповіла на численні запитання.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020