Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • 1 червня 2021 р. Чернігівський інститут МАУП провів профорієнтаційну роботу біля пунктів складання ЗНО з української мови та літератури

1-6-2021

 

396 Переглядів

В рамках виконання плану профорієнтаційної роботи  та з метою інформування потенційних вступників загальноосвітніх шкіл, які складають зовнішнє незалежне оцінювання у 2021 р., викладачі та студенти Чернігівського інституту МАУП активізували профорієнтаційну роботу біля пунктів складання ЗНО.

Доцент кафедри «Правознавство» Сидоренко Є.В.  спілкувалася з майбутніми абітурієнтами біля пункту тестування – школи № 3, де представники кафедри запросили на навчання до Чернігівського інституту МАУП випускників та спілкувалися з батьками, які очікували біля школи. 

Викладач кафедри «Загальнонаукових, соціальних та поведінкових дисциплін» Болдирева В.М. традиційно опікувалися школою № 19. Там вже проводили навесні зустріч з випускниками. 

 Оскільки цей навчальний заклад став одним з пунктів проведення ЗНО з української мови та літератури, то вони не змогли втратити можливості ще раз прорекламувати Чернігівський інститут МАУП.

Викладач кафедри «Правознавство» Захарчук І.АВ. охопив пункт прийому ЗНО в школі № 7 – перед початком тестування роздав майбутнім абітурієнтам та їх батькам інформацію про правила прийому до Чернігівського інституту МАУП.

Наступним став пункт прийому ЗНО школа № 15. Доцент кафедри «Загальнонаукових, соціальних та поведінкових дисциплін» Ямполець П.В. під час проведення ЗНО не втрачав часу і поспілкувався з «групою підтримки» майбутніх студентів, тобто з їх батьками та друзями - приємно здивували, що про Чернігівський інститут МАУП знають від сьогоднішніх студентів і знають тільки хороше! Планують вступати... розповів, що треба ставити пріоритет 1.

Доцент кафедри «Управління персоналом, економіки праці та публічного управління» Назарко С.О. рекламувала Чернігівський інститут МАУП під час складання ЗНО в школі № 22. Спілкувалася як з випускниками, так і з батьками, які охоче брали листівки з правилами прийому до нашого Інституту та специфікою навчання. 

Студенти Інституту обрали інші пункти прийому ЗНО,  такі школи, як: 2, 11, 12, 20, 24, 30, 32, 33, де ловили майбутніх абітурієнтів на виході з ЗНО, розповідала про Чернігівський інститут МАУП, як учні так і батьки охоче брали інформацію, цікавились спеціальностями.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020