Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • 10 листопада 2022 року у Північноукраїнському інституті імені героїв Крут ПрАТ «ВНЗ «МАУП» кафедрою психології для викладачів та здобувачів вищої освіти було проведено воркшоп присвячений освітленню кризової інтервенції та засобів психологічного розвантаження

10-11-2022

 

142 Переглядів

Мета заходу – ознайомити учасників воркшопу з поняттям «кризова інтервенція» та з основними методами та техніками психологічного розвантаження під час впливу на людину негативних або надзвичайних ситуацій.

У період коли наша країна перетерпає нелегкі часи, дуже актуальним постає питання щодо збереження психологічного та психічного здоров’я людей. Під час виникнення надзвичайних ситуацій, більшості людей важко пережити стрес. Вони можуть впадати у відчай, істерити, переживати панічні атаки, замикатися або бути у стані заціпеніння, – пізніше виникає явище флешбеку (переживання стресових моментів минулого знов і знов). У таких випадках виникає потреба кризової інтервенції та у знанні засобів психологічного розвантаження.

Здобувачами та викладачами були підготовлені змістовні повідомлення, презентації та рекомендації:

1. Голікова Анастасія, тема: «Психотерепевтичі методи та техніки. Теоретичний аспект».

2. Ярмак Даніїл: «Психологічне консультування як засіб психологічного розвантаження. Техніки психологічного розвантаження».

3. Гуртова Діана, тема: «Пісочна терапія та казкотерапія як методи подолання емоційних порушень».

4. Хижняк Данил, тема: «Музикотерапія та танцювальна терапія як засоби психологічного розвантаження».

5. Дмитренко Поліна, тема: «Ізотерапія та ігротерапія як засоби подолання емоційної напруги».

6. Незнахіна Дар’я, тема: «Опрацювання психологічних проблем з використанням метафоричних асоціативних карток».

7. Кайманова Яна, тема: «Надання екстреної психологічної допомоги (самодопомоги) під час перебування в екстремальних ситуаціях».

Також учасникам воркшопу було запропоновано поділитися у чаті своїми засобами психологічного розвантаження, які вони використовують у повсякденному житті.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020