Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • 13 травня 2022 р. в Чернігівському інституті МАУП відбувся комплексний підсумковий держаний екзамен для бакалаврів випускників денної форми навчання, спеціальності 081 «Право»

13-5-2022

 

264 Переглядів

Проведення державного екзамену здійснювалось в online режимі з використанням платформи Zoom.

Робота екзаменаційної комісії розпочалася з вітального слова голови комісії Пузирної Н.С., яка ознайомила всіх з наказом щодо проведення атестації випускників освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів «Право» та представила членів комісії.

Екзаменатор Болдирева В.М. побажала бакалаврам мирного неба, успіху і впевненості на екзамені та запевнила в тому, що кожного з них рада бачити на наступний навчальний рік у магістратурі.

Загалом проведення комплексного підсумкового держаного екзамену відбувалось згідно чітко розробленого алгоритму дій: після підключення всіх до Zoom-конференції зі студентами було вирішено ряд організаційних питань та надані рекомендації і побажання стосовно складання іспиту. Після закінчення виділеного часу екзаменаційна комісія розпочала перевірку робіт. Далі із студентами були проведені співбесіди, де випускники відповідали на додаткові питання членів комісії.

Не дивлячись на ускладненість ситуації через воєнний стан, проведення державного екзамену відбувалося в робочій та водночас доброзичливій і дружній атмосфері. Всі, без виключення, студенти мали змогу прийняти участь у екзамені і показати свій рівень знань. Членами комісії було зазначено високій рівень підготовки бакалаврів.

На закінчення екзамену екзаменатор Болдирева В.М. подякувала членам комісії за плідну і злагоджену роботу, а бакалаврам наголосила на необхідності реєстрації на магістерський комплексний тест до магістратури.

Вітаємо наших бакалаврів та бажаємо успіху!

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020