Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • 14.11.2022 р. в Північноукраїнському інституті імені героїв Крут ПрАТ «ВНЗ «МАУП» відбулась інформаційно-роз’яснювальна онлайн зустріч з американсько-британською організацією Hazardous Area Life-support Organization — HALO на тему «Принципи безпеки під час збройного конфлікту»

14-11-2022

 

150 Переглядів

Ілля Перекрестов представник міжнародної гуманітарної організації «Представництво The Halo Trust в Україні», яка займається розмінуванням, розповів, що робити, якщо ви побачили, чи знайшли якийсь підозрілий або схожий на боєприпас предмет. Як розрізняти небезпечні території, як діяти, якщо ви побачили офіційні або неофіційні попереджувальні знаки, чи зайшли на небезпечну територію.

 

Попре те, що активні бойві дії вже закінчились - це не означає що загроза минула. В нашому регіони ми можемо зустріти військові позиції, блокпости або території де відбувались бої. Це означає, що ризик, зустріти або знайти вибухонебезпечний предмет – зростає. Також, через це, на нашій землі залишається велика кількість мін, боєприпасів, що не розірвались та інших вибухонебезпечних предметів, які становлять загрозу для всіх, хто живе і працює на цій землі.

На жаль майже щодня відбуваються нещасні випадки, по-перше, через те, що Україна знаходитья в активній фазі збройного конфлікту, по-друге, через те, що і дорослі й діти знаходять невідомі предмети та інколи несвідомо нехтують простими правилами поведінки.

Студенти і викладачі отримали багато корисної інформації щодо ознак забруднення території вибухонебезпечними предметами та правил поведінки в разі їхнього виявлення, обговорили наслідки безпечних дій у надзвичайних ситуаціях такого характеру.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020