Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • 7 грудня в Північноукраїнському інституті МАУП відбулась тематично-практична конференція присвячена Міжнародному дню прав людини

7-12-2022

 

181 Переглядів

10 грудня у всьому світі відзначають міжнародний день прав людини. Вже понад 70 років цей день дає змогу звернути увагу на здобутки та проблеми у сфері прав людини. Цього року офіційним гаслом свята стали слова «Dignity, Freedom, and Justice for All». І це справді так, всі ми люди, всі ми рівні. Незалежно від статків і віри, віку і статі, кольору шкіри чи місця народження. І всі маємо право на гідність свободу та справедливість.

Саме під таким гаслом і відбувся захід в Інституті підготовлений викладачем Захарчуком І.В. та к.е.н., доцентом Суворовою С.Г. З вступним словом до присутніх звернувся Захарчук І.В., який звернув увагу на здобутки нашої країни в сфері захисту прав людини, а також на існуючи проблеми під час війни.

В основній частині конференції виступили гості, а саме: директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги В.А. Бобруйко з темою «Безоплатна правова допомога - на захисті прав людей» та працівники регіонального представництва уповноваженого ВРУ з прав людини Жмака Ірина Миколаївна, Лепеха Алла Григорівна з темою «Права людини і роль Уповноваженого у їх забезпеченні».

А також були змістовні доповіді студентів на різні теми, починаючи від історії виникнення та розвитку прав людини у світі і закінчуючи сучасним станом захисту прав людини в Україні.

  1. Меркун Анастасія "Загальна декларація прав людини"
  2. Самійленко Маргарита "Захист прав людини під час війни"
  3. Семенець Ярослав "Способи захисту прав людини"

Після цього відбувся перегляд документального фільму «Що таке права людини».

Цікаві доповіді, жвава дискусія, питання і відповіді – в такій дружній атмосфері пройшла ця зустріч. Кожний виніс з неї щось для себе, і студенти і викладачі. Головне, щоб кожен пам’ятав про свої права, вмів їх захищати, але не забував і про обов’язки.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020