Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • 06.02.2023 року викладачі Північноукраїнського інституту МАУП прийняли онлайн участь у проведені фокус групи в рамках проекту оцінки вразливості міста Чернігів до катастроф

6-2-2023

 

236 Переглядів

На заході розглядались наступний перелік блоків питань:
Які основні природні та техногенні небезпеки (аварії на потенційно небезпечних об’єктах, пожежі, затоплення, пилові бурі, зміни клімату) загрожують місту та яка ймовірність їх виникнення?
Оцініть рівень обізнаності органів місцевого самоврядування про основні небезпеки (аварії на потенційно небезпечних об’єктах, пожежі, затоплення, пилові бурі, зміни клімату), які загрожують місту, та ймовірності їх виникнення?
Оцініть рівень обізнаності жителів міста про основні небезпеки (аварії на потенційно небезпечних об’єктах, пожежі, затоплення, пилові бурі, зміни клімату), які загрожують місту, та ймовірності їх виникнення?
Чи включає стратегія розвитку міста аспекти зменшення ризику катастроф та прогнозів щодо змін клімату?
Чи проводяться багатосторонні та колективні консультації (з організаціями, які ви представляєте) щодо складання планів зниження ризиків катастроф?
Чи враховується ризик катастроф при плануванні роботи ключових функції міста (наприклад, робота комунальних служб, освітніх, медичних закладів, інших установ)?
Чи беруть участь місцеві, громадські організації, приватний сектор, підприємці у зниженні ризику та реагуванні на наслідки надзвичайних ситуацій?
Чи існують зрозумілі, періодично оновлені карти загроз, вразливостей та ризиків?
Чи існує всеосяжне усвідомлення, які екосистемні послуги надає природний капітал (ліс, річка, грунт, біота) для міста?
Чи достатньо в місті кваліфікованих спеціалістів в галузі підвищення стійкості до лих?

Мета проекту – дослідження думки присутніх учасників з приводу діяльності органів місцевого самоврядування. Така дискусія ефективна, коли необхідно зрозуміти, що насправді думають і відчувають люди, які опиняються в конкретних ситуаціях та діють певним чином. І такий діалог дає змогу глибоко дослідити проблему, проаналізувати широкий спектр думок і стереотипів, які не можуть бути виявлені більш формалізованими методами.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020