Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • Онлайн бізнес-форум «Наука-бізнес-освіта: стратегічне партнерство»

2-12-2020

 

309 Переглядів

За участі представників бізнесу (Максак В.В. - начальник відділу Управління Державного агентства рибного господарства у Чернігівській області), міжнародних фінансових інституцій та організацій, закладів освіти (Мурашко М.І. к.е.н., доцент, директор Чернігівського інституту МАУП) та громадських організацій.

Спрямований на активізацію співпраці між Інститутом та представниками різних сфер бізнесу, розвиток партнерської мережі підготовки нової генерації фахівців з економіки,

В контексті презентованих результатів дослідження у фокусі уваги учасників основної  дискусійної панелі Бізнес-форуму «Роботодавець – викладач – студент: баланс інтересів та цінностей» були нові тенденції на ринку праці та зміни чинників мотивації працівників різних поколінь, сучасні методи залученості співробітників в робочі процеси компаній, нові ролі викладача сучасного вишу тощо.

Учасники сформували сучасні портрети студента, викладача та роботодавця в контексті їх ключових інтересів, визначили  больові точки розбіжностей очікувань випускників та вимог бізнесу до працівників, інтереси і роль викладача сучасної вищої школи.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020