Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

30-11-2014

 

277 Переглядів

25 листопада у приміщенні інституту відбувся брейн-ринг «Lumen intellects» - «Світло розуму». Ведучий брейн-рингу – Семенець Валерій, начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради провів захід на високому професійному рівні. У грі взяли участь три команди: «Ерудит» –економічний факультет ЧІ МАУП, «Десна» – юридичний факультет ЧІ МАУП та «Діти Феміди» – ЧНТУ, факультет господарського права та соціального забезпечення. Протягом інтелектуальної гри задавались цікаві нестандартні питання на логічне мислення та винахідливість в галузі правознавства. За результатами гри перше місце посіла команда «Ерудит», друге – команда «Діти Феміди», третє - команда «Десна».В якості призів за активну участь команди отримали дипломи та сувеніри у вигляді «мудрих» сов.
Фото з брейн-рингу

26 листопада заступник директора з науково-педагогічної роботи, кандидат економічних наук, доцент ЧІ МАУП Назарко Світлана Олексіївна організувала та провела зі студентами 3-го курсу економічного факультету нашого інституту «круглий» стіл на тему: «Актуальні проблеми маркетингу та реклами в освіті». На початку заходу Буковська Ольга Олекандрівна, к. пс. н, доцент провела міні-тренінг на тему «Самореалізація на ринку праці», розповіла про те, які вміння та навички потрібно мати, аби вдало себе презентувати роботодавцю. Далі студенти виступили з доповідями на такі теми: «Специфіка маркетингової діяльності на ринку освітніх послуг» – Ковальчук Діана; «Перепідготовка фахівців» – Прокопчук Ольга; «Презентація ЧІ МАУП» – Тацоха Євгенія; «Сегментація ринку освітніх послуг» – Костюк Наталія; «Рейтинг вузу як його реклама» – Стось Вікторія; «Сучасні заклади освіти України» - Лавріненко Вячеслав; «Фінансова політика вузів України» - Костюк Наталія.

27 листопада під керівництвом кандидата історичних наук, доцента Козинець Олени Гаврилівни також був проведений «круглий» стіл на тему: «Голодомор 1932-1933 років в Україні та його наслідки». Перед студентами було поставлено завдання знайти інформацію про голодомор на Чернігівщині у спогадах мешканців тих районів, де саме студенти проживають. Таким чином учасники «круглого» столу дізналися про страшні події тих часів та вшанували пам’ять загиблих під час голодомору в Україні.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020