Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • Спортивне свято «День здоров’я» у Чернігівському інституті імені Героїв Крут МАУП

28-9-2014

 

273 Переглядів

З метою формування здорового способу життя студентів Чернігівського інституту імені Героїв Крут МАУП 19 вересня 2014 року було організовано та проведено свято «День здоров’я».

Природа подарувала сонячні, чудові години для проведення спортивних змагань та різноманітних конкурсів. В організації та підготовці заходу активну участь взяли студентський актив інституту, а також директор Чернігівського інституту імені Героїв Крут МАУП, кандидат економічних наук Мурашко М.І., куратори груп Маклюк О.В., Шевченко О.М., Мусієнко М.П., Болдирева В.М., викладач фізичного виховання Романенко В.О., який розробив цікаву програму.

Під час «Дня здоров’я» студентські команди «Патріоти», «Мінуси», «Сіверяни» розіграли такі номінації: «Найкращий кулінар», «Найкраща візитка», «Суперінтелектуал», «Сила волі і духу».

Кожна команда презентувала себе під час вітання учасників змагань. Протягом свята проводились спортивні естафети з м’ячем, обручем, скакалкою. Було цікаво спостерігати, як студенти швидко та спритно борються у змаганнях за право бути першими. Одночасно із спортивними змаганнями проходив конкурс «Найкращий кулінар». Представники команд повинні були зварити кашу по особливому рецепту.

По закінченні усіх змагань та конкурсів журі підвело підсумки. Гра у шашки визначила суперінтелектуала – Яковенка Олега, студента другого курсу юридичного факультету. У номінації «Сила волі і духу» перемогу одержав Стадник Ігор, студент другого курсу юридичного факультету. «Найкращу візитку» підготувала команда «Сіверяни».

За результатам спортивних змагань перше місце посіла команда «Мінуси», студенти отримали перехідний кубок та диплом переможців. Друге місце посіли «Сіверяни», третє – «Патріоти». Кожна команда отримала винагороди - дипломи та солодощі.

У номінації «Найкращий кулінар» також перемогли «Сіверяни». Після закінчення «Дня здоров’я» усі з великим задоволенням пригощались кашами «Сіверяночка», «Джоконда», «Генеральська».

Це яскраве та веселе свято молодості та спорту стало доброю традицією Чернігівського інституту імені Героїв Крут МАУП і надовго запам’ятається усім учасникам та членам журі.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020