Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

12-9-2019

 

309 Переглядів

«Ми  за здоров’я і здоровий спосіб життя». Під таким гаслом у середу 11 вересня в рамках святкування Всесвітнього дня туризму й Дня фізичної культури та спорту «озброївшись» позитивом, студенти разом з викладачами провели спортивне свято на свіжому повітрі біля річки Десни.

IMG_3262

На початку заходу директор Інституту Мурашко М.І. привітав усіх учасників та побажав перемоги у змаганнях. Після вітальних слів студенти поділилися на команди. Для молоді передбачалася насичена програма: конкурси назв команд і газет «Найкращій країні – здорова молодь», турніри, естафети і т.ін.

IMG_3319

Кожна група підготувала свої атрибути, за якими відрізнялася від інших. До спортивних змагань готувалися всі студенти, на них покладалися великі надії і все це фіксували судді. Під час змагань у студентів розвивалась здорова конкуренція. Змагання були цікавими,  адже кожна група намагалась перемогти і довести всім, що вона є найкращою в Інституті. Головні гасла студентів, які звучали цього дня: «Віддай цигарку – візьми цукерку».

IMG_3325

Різноманітні ігри, спортивні забави та конкурси згуртували присутніх, виявили не тільки рівень фізичної підготовки, а й  уміння і характери студентів, оскільки потребували використання інтелекту, творчого підходу. Особливо за хорошу думку в очах ще малознайомих людей боролися «першачки». Саме такий масовий захід сприяв вливанню до нашої інститутської сім’ї нових облич, а також вияву лідерських задатків.

IMG_3335

По закінченню змагань всім командам було вручено призи і грамоти за проявлений ентузіазм, пропаганду колективного духу та активну участь у заходах, присвячених Дню здоров’я.

Особливим моментом на цьому святі було приготування страв у польових умовах. Від вогнища запах розносився по всьому берегу річки (без традиційного куліша ніяк…).

IMG_3341

Загалом свято вдалося. Студенти за кілька веселих годин у дружному колі відкрили один одному багато нового, пізнавального, побачили наставників поза навчальним закладом, порадували викладачів позитивним настроєм, віднайшли радість людської простоти і щирості в розмові.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020