Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

18-9-2016

 

278 Переглядів

Гарний настрій – запорука довгого життя! Саме цей девіз обрали у Чернігівському інституті, організовуючи традиційний День здоров’я, в рамках святкування міжнародного дня туризму та міжнародного дня фізичної культури та спорту.

«Озброївшись» позитивом, 14 вересня студенти разом з викладачами провели спортивне свято на свіжому повітрі біля річки Десни.
На початку заходу директор інституту Мурашко М.І. привітав усіх учасників та побажав перемоги у змаганнях.

Прибувши до запланованого місця відпочинку, студенти вишикувалися групами, презентували свої газети та озвучували речівки. Потім проводилися різноманітні естафети. У змаганнях узяли участь 4 команди: «Оба-на», «Хижаки», «Посіпаки», «Посмішка». Усіх учасників змагань об’єднав дух чесного суперництва та відчуття відповідальності за результативність командної гри.

Після фізичних навантажень студенти і викладачі пригощалися смачними кашами, звареними в польових умовах. Також не обійшлося без конкурсу пісні біля вогнища. Переможених сьогодні не було, адже перемогли ЗДОРОВ’Я та СПОРТ! Кожна з команд отримала солодкі подарунки, гарний настрій та позитивні враження.

Свіже повітря, прекрасна природа залишили море позитивних спогадів, вражень, емоцій, а атмосфера гарного настрою та активного відпочинку стала запорукою успішного проведення Дня здоров’я.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020