Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

10-9-2021

 

251 Переглядів

Гарний настрій – запорука довгого життя! Саме цей девіз обрали у Чернігівському інституті МАУП, організовуючи традиційний День здоров’я, в рамках святкування Дня фізичної культури та спорту.

«Озброївшись» позитивом, 09.09.2021 р. студенти разом з викладачами провели спортивне свято на свіжому повітрі біля річки Десни.

На початку заходу директор Інституту Мурашко М.І. привітав усіх учасників та побажав перемоги у змаганнях. Після вітальних слів студенти поділилися на команди. Для молоді передбачалася насичена програма: конкурси назв команд і газет, турніри, естафети і т.ін.

Кожна група підготувала свої атрибути, за якими відрізнялася від інших. До спортивних змагань готувалися всі студенти, на них покладалися великі надії і все це фіксували судді. Під час змагань у студентів розвивалась здорова конкуренція. Змагання були цікавими,  адже кожна група намагалась перемогти і довести всім, що вона є найкращою в Інституті.

Після фізичних навантажень студенти і викладачі пригощалися смачною кашею, звареною в польових умовах. Переможених сьогодні не було, адже перемогли ЗДОРОВ’Я та СПОРТ! Кожна з команд отримала солодкі подарунки, гарний настрій та позитивні враження.

Студенти за кілька веселих годин у дружному колі відкрили один одному багато нового, пізнавального, побачили наставників поза навчальним закладом.

Свіже повітря, прекрасна природа залишили море позитивних спогадів, вражень, емоцій, а атмосфера гарного настрою та активного відпочинку стала запорукою успішного проведення Дня здоров’я.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020