Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

15-9-2017

 

304 Переглядів

13 вересня у Чернігівському інституті МАУП відбувся традиційний плановий захід «День Здоров’я», в якому взяли участь студенти і викладачі, в рамках святкування всесвітнього дня туризму й дня фізичної культури та спорту.

За ініціативою директора Інституту Мурашка М.І. спортивне свято провели на свіжому повітрі біля річки Десни. На початку заходу Микола Іванович привітав усіх учасників та побажав перемоги у змаганнях.

Ця неформальна зустріч завжди проходить дуже цікаво. Так було і цього разу. Разом з традиційним кулішем в «меню» відпочинку були і веселі рухливі ігри (куди від фізичного виховання діватися?), і розмови людей, що живуть однією справою. Викладачі ділилися спогадами про навчання, тренування і змагання. Студенти згадували веселі шкільні дні і події цього року.

Різноманітні ігри, спортивні забави та конкурси згуртували викладачів та студентів, виявили не тільки рівень фізичної підготовки, а й уміння і характери, оскільки потребували використання інтелекту, творчого підходу. У проведених естафетах відчувалося бажання молоді перемогти і справити гарне враження на свою групу.

Саме такий масовий захід сприяв вливанню до нашої інститутської сім’ї нових облич, а також вияву лідерських задатків. Загалом на «Дні здоров’я» було дуже весело. Ніхто не міг залишитися байдужим. Всі брали участь у цікавих і вдало розроблених завданнях.

Студенти за кілька веселих годин у дружному колі відкрили один одному багато нового, пізнавального, побачили наставників поза навчальним закладом.

Свіже повітря, прекрасна природа залишили море позитивних спогадів, вражень, емоцій, а атмосфера гарного настрою та активного відпочинку стала запорукою успішного проведення Дня здоров’я.

Фотогалерея

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020