Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • До Міжнародного Дня студента відбулась інтелектуальна онлайн гра «Що? Де? Коли?» з використанням платформи Zoom

17-11-2021

 

207 Переглядів

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся директор Інституту к.е.н., доцент Мурашко М.І. і привітав велику студентську родину ЧІ МАУП зі святом та зазначив, що студентство, беззаперечно, завжди було найбільш прогресивною, динамічною й амбітною частиною нашого суспільства. Студентська молодь завжди виступала рушійною силою прогресивних та якісних перетворень у ньому.

Найбільш активних та успішних здобувачів вищої освіти, які беруть участь в науковому, культурному, волонтерському напрямках, а також у громадському житті Інституту нагородили Грамотами та Подяками.

Інтелектуальна гра відбулась у форматі змагання команд «Студенти – Викладачі». Активними учасниками гри були усі студенти, які були присутні на платформі онлайн. Гра була надзвичайно захоплююча та розрахована на студентів всіх спеціальностей Інституту. Цікавими і захоплюючими були питання і завдання від викладачів, надзвичайно оригінальними та креативними були відповіді студентів.

В перервах змагань були інтелектуальні розминки онлайн учасників гри.

Дякуємо студентам за гарну гру! Ви – надзвичайно талановиті, добрі, розумні та ерудовані.
Нехай студентські роки будуть щасливими, а отриманні знання і невтомний ентузіазм приведуть до улюбленої та престижної професії!

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020