Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • День відкритих дверей в Центрі надання адміністративних послуг міста Чернігова

21-12-2014

 

292 Переглядів

В рамках Всеукраїнського тижня права 10 грудня 2014 року реєстраційною службою Головного управління юстиції у Чернігівській області проведено День відкритих дверей в Центрі надання адміністративних послуг міста Чернігова для студентів 1 та 5 курсів юридичного факультету Чернігівського інституту імені Героїв Крут Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Під час заходу головний спеціаліст відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Головного управління юстиції у Чернігівській області Федчун С.В. проінформувала студентів про порядок реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також розповіла про запровадження пілотного проекту в сфері реєстрації речових прав на нерухоме майно у місті Чернігові.

Виконуючий обов’язки начальника відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Чернігівського міського управління юстиції Бубенець О.В. висвітлила загальні засади проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців і ознайомила з вимогами до документів, що подаються державним реєстраторам для проведення реєстраційних дій.

Крім того, начальник Центру надання адміністративних послуг міста Чернігова Городник С.М. ознайомив студентів з основними функціями і напрямками роботи Центру, переліком адміністративних послуг, що надаються в Центрі надання адміністративних послуг міста Чернігова та Порядком організації роботи учасників Центру.

IMG_20141210_120517

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020