Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

13-9-2015

 

409 Переглядів

День Знань - всенародне свято людяності й доброти, мудрості й надії, віри і любові

Свято «День Знань» в Чернігівському інституті імені Героїв Крут МАУП проходить яскраво, динамічно, цікаво.

Директор Чернігівського інституту МАУП, кандидат економічних наук, доцент, академік Академії економічних наук України Мурашко М.І. свій виступ почав з трагічної нотки - на початку літа загинув наш студент Дмитро Терновий. Мурашко Микола Іванович запропонував вшанувати його пам’ять та пам’ять всіх громадян хвилиною мовчання. Далі він від імені та за дорученням Вченої Ради Академії та інституту щиро і сердечно привітав викладачів, студентів з Днем Знань і зазначив, що сьогодні, як ніколи зростає попит на вищу освіту, на сучасні професії, пов’язані з новітніми технологіями. Перед сучасними студентами постає відповідальне завдання – сформувати насамперед свою особистість. Особистість – творчо мислячу, прагнучу пізнавати незвідане. Цитуючи великого вченого Чарльза Дарвіна: «Навчитися можна тільки тому, що любиш» наголосив - любить науку, любить знання – і це Вам повернеться сторицею.

В інституті існує почесна традиція: найкращим студентам надається право вручити першокурсникам залікові книжки та «Пам’ятки першокурсника». У цьому році це право було надано студентам 4 курсу економічного факультету відмінникам навчання Прокопчук Ользі, Ковальчук Діані. Пам'ятка першокурсника допоможе швидко, а головне правильно обрати орієнтири студентського життя. Студент - це не звання і не професія, це стан душі людини. І вірогідно один із найкращих!

Кожний рік традиційно адміністрація інституту відзначає тих студентів, які на «відмінно» закінчили навчальний рік та брали активну участь у культурному житті Академії. Заступник директора з науково- педагогічної роботи кандидат економічних наук Назарко Світлана Олексіївна вручила грамоти найкращим студентам інституту. Свято «Дня знань» прикрасили пісні про Україну, про добрі мрії, та любов у виконанні випускника Чернігівського інституту МАУП Підгорного Владислава.

День Знань - 2015 (Фото)

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020