Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • День Знань — це свято, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас

14-9-2016

 

342 Переглядів

Вже багато років жага знань збирає в цей день у Чернігівському інституті імені Героїв Крут МАУП щасливих студентів і викладачів! Він символізує для нас початок нового навчального року, сповненого інтелектуальних пошуків і цікавих знахідок, творчих рішень і професійного зростання.

До всіх присутніх з вітальним словом звернувся директор інституту кандидат економічних наук, доцент Мурашко Микола Іванович. Він тепло привітав викладачів, студентів та гостей з Днем Знань, з початком навчального року і зазначив, що сьогодні, як ніколи зростає попит на вищу освіту, на сучасні професії, пов’язані з новітніми наукоємними технологіями. Перед сучасними студентами постає відповідальне завдання – сформувати насамперед свою особистість, здатну творчо мислити та прагнути пізнавати незвідане. Майбутнє нашої країни залежить від тих, хто в ній живе і працює.

Цей день як початок студентського життя є, зазвичай, особливим для наших першокурсників, яких ми завжди з радістю приймаємо у свою велику родину. В інституті існує почесна традиція: найкращим студентам надається право вручити першокурсникам залікові книжки та «Пам’ятки першокурсника». У цьому році це право було надано відмінникам навчання: студенту 4 курсу Стаднику Ігорю та студенці 5 курсу Тацосі Євгенії. Пам’ятка першокурсника допоможе швидко, а головне правильно обрати орієнтири студентського життя.

Кожен рік також вже традиційно адміністрація інституту відзначає тих студентів, які на «відмінно» закінчили навчальний рік та брали активну участь у культурному житті Академії. Заступник директора з науково-педагогічної роботи, кандидат економічних наук Назарко Світлана Олексіївна вручила грамоти найкращим студентам інституту.

Незабутньої атмосфери нашому святу додали пісні про Україну, добрі мрії та любов у виконанні випускника Чернігівського інституту МАУП Владислава Підгорного та його друзів.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020