Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • Науково-практичний круглий стіл на тему «Чи легко вивчити англійську»

14-3-2019

 

343 Переглядів

14 березня 2019 року в рамках навчального процесу в Чернігівському інституті МАУП було проведено науково-практичний круглий стіл на тему «Чи легко вивчити англійську» Round Table Discussion “Is It Easy To Learn English?”

Модератором  круглого столу виступила викладач, доцент кафедри загальнонаукових, соціальних та поведінкових дисциплін Болдирева В.М.

До участі в науковому заході були запрошені учні шкіл м. Чернігова. Старшокласники під керівництвом вчителів англійської мови (шк. № 6 – Гончарова Н.М., шк. № 20 – Похилько І.Г., шк. № 34 – Хімич Т.М., Прокопенко О.В.) разом зі студентами Інституту виступили із цікавими тематичними доповідями.

IMG_2524

На початку заходу присутнім було запропоновано уявити світ через кілька десятиліть, коли людина стане гібридом біології та технології, і дати відповідь на питання: «На якій всім зрозумілій мові будуть спілкуватися люди в епоху еволюційного процесу, коли царство техніки поглине людину?»

Під час круглого столу було здійснено екскурс в історичне минуле, згадали як англійська стала міжнародною, наголосили, що вона є мовою торгівлі і бізнесу, мовою освіти, науки, техніки, подорожей. Зійшлися на думці, що це універсальна мова і, певна річ, мова сучасної молоді. 85% міжнародних конференцій і організацій використовують англійську, а 400 мільйонів людей вважають її рідною. Спільно студенти і учні шкіл погодились, що підтримка високого рівня мотивації неабияк впливає на процес вивчення мови, а вибір правильної мети освоєння мови - на позитивний результат такого навчання. Учасники обговорили доцільність вивчення англійської для успішної кар’єри і склали перелік професій, в яких не обійтися без англійської. Перерахували шкідливі і корисні звички, що допомагають чи навпаки заважають вивченню мови, і з’ясували, як саме процес вивчення змінює наше життя.

Друга частина круглого столу пройшла в обговоренні змістовних доповідей студентів і запрошених гостей на такі теми:

  • Яку мову вивчати?Британська англійська проти американської.
  • Чим бізнес курс відрізняється від звичайних курсів англійської мови?
  • Парадокси англійської мови. Які правила можна уникати?
  • Англійські ідіоми.
  • Вимова і як її досягти.
  • Поширені скорочення, тощо.

Кожен виступ супроводжувався візуалізацією на екрані, що визивало додатковий інтерес у присутніх.

2019-03-14 , 12.38.11

Вразила висока ступінь зацікавленості і обізнаності студентів, учнів і гостей у вивченні і вдосконаленні найоптимальніших способів вивчення мови. А саме самостійне вивчення, групові заняття, репетитор, on-line школи англійської мови.

2019-03-14 , 12.36.52

Наприкінці круглого столу всі учасники даного заходу дійшли до єдиного висновку: англійська і в подальшому залишиться мовою міжнародного спілкування, як одна з найструктурованіших мов світу, бо неможливо уявити собі навіть і техногенний світ без соціуму і спілкування в ньому. А за умови гарного рівня володіння англійською збільшується шанс на гарне працевлаштування і на гідну оплату праці. Маєте за мету заробляти в валюті, вивчайте і вільно спілкуйтесь англійською.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020