Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • Круглий стіл присвячений Міжнародному дню захисту прав людини

6-12-2017

 

327 Переглядів

6 грудня 2017 року у приміщенні Чернігівського інституту МАУП відбувся науково-теоретичний круглий стіл присвячений Міжнародному дню захисту прав людини.

IMG_1472-2

У роботі круглого столу взяли участь викладачі правових дисциплін та студенти Інституту. Завідувач кафедри «Правознавство» к.ю.н, доцент Войцеховський М.М. відкрив захід та запросив студентів до виступів й подальшого обговорення. Провідною науковою проблемою диспуту було висвітлення єдиної міжнародної системи захисту прав людини, Загальної декларації прав людини її принципів та відзначено тих, хто зробив вагомий внесок у захист людських прав і свобод. Також, учасниками заходу було порушено питання прав людини в Україні.

Доповіді мали актуальний аспект, адже велика кількість наших громадян до цього часу не забезпечена мінімальними правами. Кожна людина має право на життя, особисту недоторканність, рівність перед законом, право на працю та справедливу винагороду за неї, яка забезпечувала б гідні людині та її сім’ї умови існування, захист від безробіття, задовільний життєвий рівень, невтручання в особисте та сімейне життя, недоторканність житла, свободу думки, совісті і релігії, справедливий і неупереджений суд.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020