Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • Круглий стіл присвячений Дню Європи в Чернігівському інституті МАУП

13-5-2021

 

384 Переглядів

13 травня, напередодні святкування Дня Європи, в Інституті відбувся, організований кафедрою загальнонаукових, соціальних та поведінкових дисциплін, круглій стіл.

Мета: розширювати знання студентів про європейські країни, традиції, звичаї; розвивати громадянську позицію, почуття відповідальності за спільне майбутнє та відчуття європейського громадянства; формувати усвідомлення власної ролі й значення в житті суспільства; виховувати повагу до національних, духовних, культурних надбань європейських народів, свідомого громадянина України та Європи.

Модератором заходу Болдиревою В.М. було зазначено, що відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а й за духом, історією, спільними цінностями, адже українській народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

Цей день, на відміну від міжнародних днів, запроваджених ООН та ЮНЕСКО, або державних і релігійних свят, не покликаний захищати когось від чогось або вшановувати чиюсь пам’ять. Для України це скоріше день-нагадування, день-знак, день-вектор як для країни, котра прагне стати повноправною частиною європейської спільноти і має на це всі права та підстави.

Цей день ілюструє стратегічний курс України на зближення з країнами Європейського Союзу та подальший вступ у ЄС та запровадження безвізового режиму з усіма європейськими країнами.

Доповідачами, здобувачами вищої освіти III і IV курсів, були висвітлені питання історії святкування Дня Європі в Україні, найпопулярніші і найбільш впізнавані пам’ятки Європи, а також обговорили питання англомовних країн Європи і дискутували над питанням єдиної універсальної мови для європейських країн.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020