Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Проблеми правової науки і державотворення в україні: у світлі сучасних реформаційних процесів

30-8-2020

 

661 Переглядів

12 жовтня 2017 року в Чернігівському інституті МАУП відбулась ІІІ Регіональна науково-практична конференція «Проблеми правової науки і державотворення в Україні: у світлі сучасних реформаційних процесів»

IMG_0862

Вже традиційно до Дня юриста Чернігівський інститут МАУП проводить регіональну науково-практичну конференцію. Організатором проведення цього заходу виступила кафедра правознавства під керівництвом завідувача кафедри, кандидата юридичних наук, доцента Войцеховського Михайла Михайловича.

DSC_0248

У конференції взяли участь: інспектор відділу протидії кіберзлочинам у Чернігівській області Київського департаменту кіберполіції Національної поліції України Коган М.А.; приватний нотаріус Чернігівського міського нотаріального округу, член Академії нотаріату України, доктор філософії в галузі права Красногор О.В., викладачі та студенти юридичних факультетів Чернігівського інституту МАУП; Чернігівського національного технологічного університету; Академії Державної пенітенціарної служби України, яку представляли доцент кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу, кандидат юридичних наук підполковник внутрішньої служби Ткаченко О.Г. та студенти 351 навчальної групи, які є членами предметного гуртка даної кафедри, а також фахівці-практики органів державного і місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств та інші зацікавлені особи.

IMG_1451

Відкриття конференції відбулося зі вступного слова заступника директора з науково-педагогічної роботи, кандидата економічних наук Назарко Світлани Олексіївни, яка привітала усіх присутніх і зазначила, що факт обрання назви конференції свідчить про розуміння учасниками заходу важливості і складності процесу необхідності удосконалення системи законодавства України в контексті інтеграції до європейського співтовариства.

DSC_0279

У наукових доповідях кожен учасник висвітлював своє бачення щодо існуючих проблем та висловлював свої пропозиції і думки реформаційного змісту з різних галузей права в цілому та інших напрямах. Актуальність проблематики, яка обговорювалась на конференції, викликала великий інтерес серед присутніх, що сприяло зацікавленому та конструктивному спілкуванню.

IMG_0854

Підсумовуючи роботу конференції, Войцеховський М.М. побажав присутнім розширювати коло наукових пошуків й активніше приймати участь у наукових заходах.

За результатами проведеної конференції був виданий електроний збірник. Його можно вільно завантажити за посиланням:

Збірник матеріалів IІI регіональної науково-практичної конференції (12 жовтня 2017 року)

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020