Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • Лекція-бесіда присвячена Всесвітньому дню психічного здоров’я

11-10-2021

 

387 Переглядів

З метою запобігання психічним захворюванням в Чернігівському інституті МАУП проводилась інформаційно-просвітницька робота серед студентської молоді. На зустріч запросили кваліфікованого медичного працівника, лікаря-нарколога І категорії Чернігівської обласної психоневрологічної лікарні Седеня П.П.

Метою заходу було ознайомити студентів з основними психологічними особливостями людей, що страждають на різні захворювання, методами і засобами діагностики психічних відхилень, диференціації психологічних феноменів та психопатологічних синдромів, психологією взаємовідносин пацієнта і медичного працівника; визначити психопрофілактичні, психокорекційні та психотерапевтичні засоби допомоги пацієнтам, а також теоретичні аспекти психосоматичних та соматопсихічних захворювань.

Лікар популярно пояснив про різного роду залежності, на які страждають люди (залежність від азартних ігор та їжі, від психоактивних речовин (наркотиків), алкоголю та паління і т. ін.), причини та наслідки.

Петро Петрович ознайомив студентів з механізмами формування залежної поведінки, шляхами профілактики та терапії залежної поведінки. Лікар наголосив на важливості свідомого та відповідального ставлення до власного життя та відверто відповів на всі запитання студентів.

Невимушена атмосфера, відкритий діалог, приклади з життя та власної професійної діяльності зробили цю зустріч цікавою для усіх присутніх.

Викладачі та студенти Чернігівського інституту МАУП висловлюють щиру вдячність лікарю І категорії Седеню Петру Петровичу за інформативну, пізнавальну, змістовну та повчальну лекцію.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020