Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • Лекція-диспут, присвячена тридцятій річниці Незалежності України на тему ″Ювілей Української державності: досвід і перспективи″

1-9-2021

 

228 Переглядів

01.09.2021 в Чернігівському інституті МАУП для студентів, науково-педагогічних працівників та співробітників закладу була проведена лекція-диспут, присвячена тридцятій річниці Незалежності України на тему ″Ювілей Української державності: досвід і перспективи″.

Модератор заходу, кандидат історичних наук Ямполець П.В. наголосив, що згідно указу президента України, щорічно, двадцять восьмого липня, буде відзначатись ще одне державне свято-День Української державності. Цим буде підкреслено, що процес державотворення в Україні має тисячолітню традицію (з часів Давньої Русі, від Володимира-Хрестителя), тому свято проголошення незалежності держави варто і точніше називати Днем відновлення державності.

В ході лекції, були зроблені акценти на внутрішніх і зовнішніх викликах, які стоять перед нашою країною, і потребують відповідних дій з боку державної влади та громадян.

Лектор підкреслив, що майбутнє української держави та нації (з огляду на споконвічного ворога-сусіда), можливе тільки в сім’ї вільних європейських народів через інтеграцію України у відповідні структури - НАТО і ЄС.

Загалом, розглянуті в лекції проблеми, знайшли живий відгук та схвальну реакцію серед аудиторії. В цілому, захід пройшов на належному науково-методичному рівні.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020