Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • Міжвузівський брейн-ринг на тему: «Соціальне підприємництво»

12-5-2021

 

422 Переглядів

12 травня 2021 року проведено студентський брейн-ринг між закладами вищої освіти м. Чернігова на тему: «Соціальне підприємництво».

Мета брейн-рингу – систематизація і закріплення знань з соціального підприємництва, активізація пізнавальної діяльності, розвиток інтелектуальних здібностей, логічного мислення, пам’яті, кмітливості, точності, виховання ділової та професійної активності, здатності працювати в колективі та самостійно, уміння висловлювати власну думку, аргументувати її, застосовувати теоретичні знання, розвивати практичні вміння та навички, приймати професійні рішення.

У брейн-рингу брали участь студенти Національного університету «Чернігівська політехніка» та Чернігівського інституту МАУП.

Студентський брейн-ринг проходив у формі ділової гри з використанням інформаційних технологій.

Під час брейн-рингу студенти представили свої команди, брали участь у командному і міжкомандному змаганнях, конкурсі капітанів, розв’язували економічні ребуси, давали відповіді на аудіо та відео-запитання.

При підведенні підсумків брейн-рингу журі визначило переможців та вручило кожному учаснику диплом за участь.

Брейн-ринг пройшов у дружній та невимушеній атмосфері, студенти обох закладів потоваришували та виявили бажання продовжувати змагання наступного року.

Дякуємо організаторам заходу, адже такий дружній обмін знаннями та досвід здорової  конкурентної боротьби є вкрай важливим  для отримання знань та високого професійного зростання у майбутньому.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020