Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

22-3-2015

 

264 Переглядів

У Чернігівському інституті імені Героїв Крут МАУП успішно реалізується проект «Музична вітальня». Мета проекту – знайомство з історією походження музичних інструментів та музичними творами різних композиторів.

19 березня 2015 року «Музична вітальня» вже вкотре гостинно «відкрила свої двері». Студенти Чернігівського музичного училища імені Л.М. Ревуцького під керівництвом Полонської Наталії Вікторівни, викладача відділу оркестрових струнних інструментів, подарували чудові хвилини чарівної скрипкової музики. На початку заходу Наталія Вікторівна змістовно розповіла про історію походження струнних інструментів, про те, які відбувалися метаморфози у будові інструментів в залежності від зміни епох. Новиною для всіх була інформація про те, що були часи, коли скрипка була заборонена законом. Цей чудовий інструмент ніяким чином не міг знаходитись при дворі Людовика IV у Франції, і тільки прості люди використовували його для свого відпочинку.

Після невеликого історичного екскурсу студенти музичного училища запропонували несумну класику і виконали наступні музичні твори: «Каприс» Г. Венявського - Розаков Тимур; уривок із сюїти І.С.Баха – Вероніка Стельмах; «Анданте» М. Регера – Литвиненко Світлана; уривок із концерту для віолончелі М. Ромберга - Акімочкіна Ольга; «Танго» з кінофільму «Аромат жінки» - Кириєнко Максим, Миронов Сергій.

Від зустрічі з музикою всі присутні отримали неймовірну насолоду і подякували студентам Чернігівського музичного училища імені Л.М.Ревуцького за їхню майстерність. Будемо чекати на нові зустрічі у нашій «Музичній вітальні».

Фото з зустрічі з музикантами

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020