Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • Оглядова екскурсія до обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка студентів та викладачів Чернігівського інституту МАУП з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

30-9-2021

 

467 Переглядів

30.09.2021 р. з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек в Чернігівській обласній  універсальній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка було організовано екскурсію для студентів з викладачами Маклюком О.В., Захарчуком І.В.

Екскурсію проводила Оксана Миколаївна Плаунова, головний бібліограф по усім основним відділам бібліотеки.

Розпочали з «Поетичної бібліовітальні з присмаком осені». Розповіли про історію заснування бібліотеки. Познайомили з бібліотечним фондом та принципами пошуку літератури за каталогами. Відвідали відділ наукової інформації та бібліографії. Представили студентам підбірку раритетних книжок з психології. Завітали до відділу мистецтв, де була представлена викладка «Співоча Україна», локація «Мистецтво hand-made» та локація оригінальних старих іграшок дітей старого Чернігова (всі іграшки були привезені дітям тих часів з закордону). Оглянули виставку вишитих бісером ікон та познайомили з виставкою фото Наталії Компанець «Венеціанські мотиви» (усі фото були зроблені у Венеції та оброблені спеціальними фільтрами). У відділі документів з гуманітарних наук розповіли, що два рази на тиждень  провідні юристи міста проводять тут безкоштовні консультації. Потім відвідали відділ документів з економічних, технічних, природничих та сільськогосподарських наук, ознайомилися з фондом технічної літератури. Продовжили екскурсію бібліотекою у закритому відділі зберігання бібліотечних фондів та пройшлися «лабіринтами бібліотечного підземелля». Під час екскурсії відділами бібліотеки студентів частували цукерками та іншими смаколиками. Закінчили екскурсію дегустацією приготовлених працівниками бібліотеки традиційних українських страв, що дуже сподобалось студентам.

Екскурсанти були щиро вдячні за надзвичайно цікаву, змістовну, пізнавальну екскурсію, яку провела Плаунова О.М. та організувала головний бібліотекар відділу документів із гуманітарних наук Утиро Н.О.

Колектив Чернігівського інституту МАУП вітає з Всеукраїнським днем бібліотек! Бажає, щоб кожен день приходили нові читачі і черпали знання в ваших стінах, а бібліотека була тим місцем, куди хочеться прийти, де завжди цікаво і захоплююче!

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020