Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • Онлайн лекція-бесіда на тему: «Прагнення до свободи – вчора, патріотизм і нездоланність – сьогодні, гідна Україна – завтра”

7-5-2020

 

846 Переглядів

У ці пам’ятні, знаменні дні  Україна відзначає День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Одним з найголовніших завдань нинішніх і прийдешніх поколінь  є збереження та передача історичної пам’яті про славне та трагічне минуле України.

Сьогодні  на сході України продовжується  неоголошена війна. Знову отримують поранення та гинуть люди, страждає цивільне населення. Згадуючи минуле, та не забуваючи про сьогодення лекція-бесіда сприяє формуванню національної свідомості та патріотичному вихованню молоді.

Захід був проведений з метою виховання мужності, любові до Батьківщини, до історії свого народу, пошани до ветеранів, а також ознайомлення студентів з подіями Другої світової війни в Україні та на території нашого краю, щоб показати героїзм народу в боротьбі з ворогом, усвідомлення уроків життя в процесі нерозривного зв’язку поколінь.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020