Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • Онлайн-просвітницька лекція-бесіда до Всесвітнього дня цивільної оборони пройшла в Північноукраїнському інституті МАУП

1-3-2023

 

148 Переглядів

1 березня 2023 року в Північноукраїнському інституті МАУП пройшла онлайн-просвітницька лекція-бесіда до Всесвітнього дня цивільної оборони.

Начальник обласного методичного кабінету навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області Моргун Тетяна Володимирівна в процесі бесіди звернула увагу на такі питання:

  1. Міжнародна організація цивільного захисту.
  2. Єдина державна система цивільного захисту України.
  3. Дії рятувальників на території Чернігівської області.
  4. Найбільші глобальні техногенні катастрофи в історії людства з часів Першої світової війни.
  5. Статистичні дані техногенних та природних катастроф на території України.

 

Студентів дуже зацікавив зміст лекції, а по закінченню задавали багато питань та обговорювали проблеми. Це свідчить про те, що тема сучасного цивільного захисту не залишає байдужими нашу молодь.

Оскільки, саме фахівці ДСНС України в Чернігівській області на сьогоднішній день вирішують комплекс завдань, покладених на систему цивільного захисту, особливо під час повномасштабного вторгнення.

Не дивлячись на те, що за роки існування, спочатку система цивільної оборони, а сьогодні цивільного захисту, зазнавала багато змін, головним завданням завжди було і залишиться поспішати на допомогу людям!

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020