Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

12-9-2020

 

2072 Переглядів

День відкритих дверей — традиційний захід, під час якого абітурієнти знайомляться з Північноукраїнським інститутом МАУП, обирають спеціальності та програми навчання. Проте, в умовах карантину ми не можемо і не будемо наражати майбутніх студентів на небезпеку, до того ж створюючи незручності через обмежене транспортне сполучення. Північноукраїнський інститут Міжрегіональної Академії управління персоналом завжди покладається на інноваційні рішення, і цього разу ми знайшли зручний та безпечний вихід із ситуації – День відкритих дверей відбудеться онлайн!

Зазвичай всім учасникам Дня відкритих дверей ми даруємо знижку 20% на навчання. Наші абітурієнти отримають знижку і зараз, а разом з нею – ще більше привілеїв! Враховуючи те, що обмежувальні заходи можуть негативно вплинути на платоспроможність, Північноукраїнський інститут МАУП надає можливість здійснити оплату за навчання в будь-який зручний для вас час аж до першої сесії.

Зареєструватися для проходження вступних випробувань онлайн, отримати знижку та можливість оплатити навчання у зручний для вас час можна лише до 29 червня.

Для того, щоб отримати вищу освіту в Північноукраїнському інституті Міжрегіональної Академії управління персоналом, вам необхідно виконати наступні дії:

1. Перейдіть на сайт http://vstupmaup.com.ua/ 

2. Ознайомтесь з актуальним примірником договору відносно бажаного рівня освіти http://vstupmaup.com.ua/documents/

3. Якщо Ви погоджуєтеся з умовами, викладеними в договорі, заповніть та відправте нам заявку на вступ. Необхідно буде вказати певну персональну інформацію: паспортні дані, ідентифікаційний код, контактну інформацію, дані щодо вашої попередньої освіти. На цьому етапі ви обираєте вашу майбутню спеціальність і підрозділ МАУП (Чернігівський інститут ім. Героїв Крут МАУП), а також дізнаєтеся вартість навчання.

4. Після того, як ми опрацюємо вашу заявку, Ви отримаєте електронний лист із її підтвердженням. Засвідчіть свій намір прийняти участь у вступних випробуваннях протягом 5 днів, надіславши відповідний «Лист-відповідь».

5. Внесіть протягом 5 днів попередній платіж за вказаними в підтвердженні заявки реквізитами та отримайте 20% знижку на навчання.

6. Успішно складіть вступні випробування.

7. Внесіть перший платіж за навчання, якщо для оплати недостатньо попереднього платежу.

8. Вітаємо! Ви стали студентом!

Заочне та дистанційне навчання на бакалавраті та магістратурі в Північноукраїнському інституті МАУП дозволить поєднувати освіту з особистим життям, роботою та хобі. Після успішного закінчення навчання Ви отримаєте український диплом бакалавра або магістра. 

Окрім цього, МАУП надає можливість здійснити оплату за навчання в будь-який зручний для вас час аж до першої сесії, а на будь-яку суму попереднього платежу, внесену протягом семи днів, надається знижка 20%

Встигнути скористатися знижкою 20% на якісну європейську освіту можна лише до 29 червня. Їхати або йти на День відкритих дверей не потрібно — задля Вашої безпеки та комфорту ми перевели всі процедури вступу в зручний онлайн формат. 

Переходьте на сайт, заповнюйте заявку на вступ, отримуйте знижку, навчайтеся та будуйте своє успішне майбутнє!

Контактні телефони для консультацій:

0504705106
0676289009

 

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020