Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

12-11-2020

 

136 Переглядів

День відкритих дверей — традиційний захід, під час якого абітурієнти знайомляться з Чернігівським інститутом МАУП, обирають спеціальності та програми навчання. Проте, в умовах карантину ми не можемо і не будемо наражати майбутніх студентів на небезпеку, до того ж створюючи незручності через обмежене транспортне сполучення. Чернігівський інститут Міжрегіональної Академії управління персоналом завжди покладається на інноваційні рішення, і цього разу ми знайшли зручний та безпечний вихід із ситуації – День відкритих дверей відбудеться онлайн!

Зазвичай всім учасникам Дня відкритих дверей ми даруємо знижку 20% на навчання. Наші абітурієнти отримають знижку і зараз, а разом з нею – ще більше привілеїв! Враховуючи те, що обмежувальні заходи можуть негативно вплинути на платоспроможність, Чернігівський інститут МАУП надає можливість здійснити оплату за навчання в будь-який зручний для вас час аж до першої сесії.

Зареєструватися для проходження вступних випробувань онлайн, отримати знижку та можливість оплатити навчання у зручний для вас час можна лише до 25 листопада.

Для того, щоб отримати вищу освіту в Чернігівському інституті Міжрегіональної Академії управління персоналом, вам необхідно виконати наступні дії:

1. Ознайомтеся з актуальним примірником договору:

  • договір про навчання за рівнем вищої освіти «Бакалавр» — за посиланням.
  • договір про навчання за рівнем вищої освіти «Магістр» — за посиланням.

2. Якщо Ви погоджуєтеся з умовами, викладеними в договорі, для денного навчання заповніть цю онлайн-форму, заочного навчання - цю онлайн-форму, для дистанційного – цю онлайн-форму, в якій потрібно обрати спеціальність та підрозділ Чернігівський інститут МАУП, в якому Ви бажаєте навчатися. Для заповнення Вам також знадобляться паспорт, атестат про повну загальну середню освіту або диплом молодшого спеціаліста. Для вступу на магістратуру потрібен документ про попередню вищу освіту (диплом бакалавра, спеціаліста, магістра). 3. Після того, як ми опрацюємо вашу заявку, Ви отримаєте електронний лист із її підтвердженням. 4. Засвідчіть свій намір прийняти участь у вступних випробуваннях протягом 7 днів, надіславши відповідний «Лист-відповідь». 5. Внесіть протягом 7 днів попередній платіж за вказаними в підтвердженні заявки реквізитами та отримайте 20% знижку на навчання, у випадку успішного складення вступних випробувань. 6. Успішно складіть вступні випробування. 7. Внесіть перший платіж за навчання, якщо для оплати недостатньо попереднього платежу. 8. Вітаємо! Ви стали студентом! Заочне навчання на бакалавраті та магістратурі в Чернігівському інституті Міжрегіональної Академії управління персоналом дозволить поєднувати освіту з особистим життям, роботою та хобі. Після успішного закінчення навчання Ви отримаєте український диплом бакалавра або магістра. Встигніть скористатися знижкою 20% на якісну європейську освіту до 25 листопада. Їхати або йти на День відкритих дверей не потрібно — для Вас ми перевели всі процедури вступу в зручний онлайн формат. Заповнюйте форму, отримуйте знижку, навчайтеся та будуйте своє успішне майбутнє!

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020