Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • Студентка Чернігівського інституту МАУП перемогла на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

29-3-2017

 

359 Переглядів

Упродовж 28-29 березня 2017 року на базі Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з юридичних наук.

Untitled(1)

За результатами рецензування студентських наукових робіт, згідно до Положення про Конкурс, галузевою конкурсною комісією було відібрано 61 краща робота, автори яких були запрошені до участі у підсумковій науково-практичній конференції для захисту результатів проведених досліджень. Працювало два секційних засідання, на яких було заслухано 30 доповідей за матеріалами студентських наукових робіт, які претендували на перемогу в Конкурсі.

На підставі оцінювання виступів учасників конференції та відгуків рецензентів, членами журі було визначено 16 кращих студентських наукових робіт, автори яких здобули перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу.

Чернігівський інститут МАУП представляла студентка кафедри правознавства Христюк Ірина.

Наукова робота на тему «Антикорупційне законодавство України: проблеми та шляхи вдосконалення», виконана під керівництвом к.ю.н., доцента, завідувача кафедри правознавства Войцеховського М.М. посіла ІІІ місце та викликала неабияке зацікавлення серед учасників конференції і отримала високу оцінку від членів галузевої комісії.

Вітаємо Ірину з високим визнанням її наукових здобутків і бажаємо їй натхнення, успіхів і нових перемог!

Окрему подяку за ґрунтовну підготовку до участі у конкурсі висловлюємо науковому керівникові – кандидату юридичних наук, доцентові кафедри правознавства Войцеховському М.М.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020