Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • Північноукраїнський інститут імені Героїв Крут ПрАТ «ВНЗ «МАУП» прийняв участь в роботі Міжрегіонального бізнес-форуму «Відновлення економіки на деокупованих територіях»

26-1-2024

 

163 Переглядів

25 січня 2024 року групи забезпечення і гаранти ОПП «Менеджмент» і ОПП «Економіка та управління бізнесом» Північноукраїнського інституту імені Героїв Крут ПрАТ «ВНЗ «МАУП» прийняли участь в роботі Міжрегіонального бізнес-форуму «Відновлення економіки на деокупованих територіях», який відбувся в Художньому музеї м. Чернігів.

Захід було почато привітаннями від організаторів форуму: голови Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслава Чауса, Першого віце-прем’єр-міністра України - Міністра  економіки Юлії Свириденко, заступниці Директора Місіїї USAID в Україні Теодори Делл, президента Чернігівської торгово-промислової палати Костянтина Іванова та бенефеціару проекту, керівника ГО «Розвиток бізнес-сектору України Лесі Круп’як.

Основна частина роботи пройшла в рамках трьох панелей:

  1. Розробка державної та регіональних стратегій відновлення звільнених регіонів.
  2. Економічне відновлення: виклики та проблеми бізнесу
  3. Панельна дискусія «Інструменти економічної підтримки МСБ. Розвиток інфраструктури підтримки бізнесу»

Форум проходив в форматі онлайн та офлайн. Присутніми були понад 100 учасників (представники МСБ, бізнес-об’єднань національного та регіонального рівнів, органів влади, міжнародних організацій та торгово-промислових палат, ділових медіа, громадських організацій тощо).

Команда Північноукраїнського інституту МАУП висловлює велику подяку ГО «Розвиток бізнес-сектору України», Чернігівській обласній військовій адміністрації, Чернігівській торгово-промисловій палаті і всім організаторам за унікальну можливість долучитися до спілкування з представниками сучасного бізнесу Українських регіонів на всіх рівнях. Нами було отримано безцінний досвід і покладено початок співпраці з новими роботодавцями.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020