Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • Поетичне змагання до Всесвітнього дня поезії у Чернігівському інституті МАУП

22-3-2021

 

272 Переглядів

22 березня (у день весняного рівнодення) відзначається Всесвітній день поезії,  метою якого було ознайомити студентів з творами всесвітньо відомих майстрів поетичного слова; розповісти про ту роль, яку поезія відіграє в житті кожної людини та у взаємодії між різними культурами держав.

Урочисто відкрила засідання викладачка української та іноземних мов Болдирева Вікторя Михайлівна, яка відзначила, що поезія може стати відповіддю на найгостріші й глибокі духовні питання сучасної людини, але для цього необхідно привернути до неї якнайширшу суспільну увагу.

Запрошений на зустріч нащадок Павла Григоровича Тичини – Володимир Михайлович Тичина (академік міжнародної Академії екології та безпечної життєдіяльності, викладач кафедри нарисової геометрії та графіки «Чернігівської політехніки») розповів про творчість, життєвий шлях та родовід Павла Тичини.

Студенти залюбки декламували поетів-класиків. На заході традиційно прозвучало Шевченкове слово. Студенти із задоволенням читали поезії Лесі Українки, Василя Стуса, Володимира Симоненка, Ліни Костенко.

Нехай поезія наповнює ваші серця безмежною любов’ю, дарує натхнення і гарний настрій!

Студентська молодь подарувала неповторний світ поетичної сповіді, що вчить тонко сприймати красу, осмислювати навколишню дійсність, співпереживати, щоб ніколи не зачерствіли почуття. Сподіваємось, що почута поезія піднесла присутніх духовно та збагатила новими відчуттями.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020