Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • Зв’язок релігії та політики в процесі Українського державотворення

5-4-2015

 

279 Переглядів

"Політичні погляди не можуть бути перешкодою для духовного життя людини…"

31 березня в приміщенні Чернігівського інституту імені Героїв Крут МАУП відбувся «круглий» стіл на тему: «Зв’язок релігії та політики в процесі Українського державотворення».

Для участі  були запрошені викладачі та студенти Чернігівського Духовного училища регентів-псаломщиків, студенти Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України, викладачі та студенти ЧІ МАУП.

Під час заходу були розглянуті наступні доповіді: «Основні погляди на взаємовідносини церкви та держави» - викладач Чернігівського духовного  училища регентів-псаломщиків Лобанов Ю.А.;   «Вплив католицизму та православ’я на формування української культури та державності» - Олександр Гайда, студент Чернігівського  духовного училища регентів-псаломщиків, «Релігійна палітра сучасної України» - Євган Леся, студентка  3 курсу  економічного факультету ЧІ МАУП; «Законодавча база взаємовідносин церкви та держави» - Стадник Ігор, студент 2 курсу юридичного факультету ЧІ МАУП; «Християнство та патріотизм» - Щекотіхіна Ольга, студентка Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України; «Роль церкви в останніх політичних подіях  України (2013-2014 рр.)» - Гальчак Аліна, студентка Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України.

Протягом «круглого» столу відбулась жвава дискусія, але особливо всіх зацікавила тема «Християнство та патріотизм». Так у виступі Ольги Щекотіхіної були зроблені висновки про те, що в любові до Вітчизни велику роль відіграє культурне зближення народів нашої багатонаціональної країни, повне розуміння і братерська повага до інтересів і потреб інших народів.

Кандидат філософських наук, доцент кафедри «Гуманітарних наук» ЧІ МАУП Співак Володимир Васильович в своєму заключному слові висловив подяку усім учасникам «круглого» столу за змістовні доповіді та побажав успіхів у роботі та навчанні.

Зв’язок релігії та політики в процесі Українського державотворення (фото)

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020