Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

27-10-2016

 

307 Переглядів

27 жовтня 2016 року в Чернігівському інституті МАУП відбувся круглий стіл на тему: «Як багаті стали багатими?» під керівництвом кандидата економічних наук Садчикова Віктора Сергійовича. У роботі круглого столу взяли участь викладачі та студенти ЧІ МАУП. Ведучий зазначив, що молодість – прекрасна пора, коли людина здатна на все, сповнена надій та прагнень, віри у власний успіх. Цей період дає унікальний шанс скористатися потужною енергією, працездатністю для досягнення намічених завдань та реалізації сподівань. Круглий стіл мав на меті створити неформальну атмосферу для спілкування, обміну думками та поглядами. Тема самореалізації надзвичайно актуальна для молоді.

У рамках заходу були обговорені такі питання:
1. Контролюйте свій фінансовий потік.
2. Головний ресурс – не гроші, а люди.
3. Навколо багато можливостей.
4. Цінуйте свій час.

Під час обговорення з’ясувалося, що молодь по-різному сприймає і розуміє проблему самореалізації. Для деяких самореалізація має філософський зміст. З одного боку її можна ототожнити з юнацьким максималізмом, а з іншого - це можливість довести, передусім, собі, що ти на щось здатен у цьому житті.

Думка про те, що багато що залежить від нас частково, була підтримана студентами. Присутні погодилися з тим, що не завжди бажання, прагнення, переконання та зусилля можуть виправдати себе в досягненні тієї чи іншої мети, а також, «якщо нічого не робити, то і нічого не вдасться досягнути».

Усі учасники круглого столу погоджуються, що молодість, крім можливостей самореалізації, дає шанс людині у вирішенні певних екзистенціальних проблем (усвідомлення змісту свого життя, підведення перших підсумків).

На круглому столі учасники прагнули також наповнити змістом поняття «успіх», дійти згоди в розумінні того, кого можна вважати успішною людиною.

Віктор Сергійович на прикладі досягнення відомих людей, таких як Білл Гейтс, Томас Ліптон, Мікеле Ферреро і Генрі Форд, показав студентам зміст поняття «успіх».

Безумовно, сучасна молодь переважно демонструє не лише хороший рівень професійної та теоретичної підготовки, а й має потужний фундамент істинних ціннісних орієнтацій.

У заключному слові ведучий висловив всім подяку за участь та побажав успіхів у навчанні.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020