Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • Студентка Чернігівського інституту МАУП взяла участь у програмі «Skills Lab: успішна кар’єра»

28-10-2021

 

227 Переглядів

Студентка Чернігівського інституту МАУП Смалько Вікторія поповнила лави випускників навчальної програми «Skills Lab: успішна кар’єра», яка проходила з 25 по 27 жовтня в Чернігівському обласному молодіжному центрі!

Метою програми є розвиток і вдосконалення навичок, які необхідні молодим людям для початку власної справи. До привітального слова долучилася Liudmila Lukianova - асистентка молодіжних програм Центру "Розвиток КСВ".

У перший день учасники ознайомилися із такими темами:
- Рефлексія та пошук натхнення. Ідея та сучасні тренди (Yulia Iyulskaya - тренерка програми «Skills Lab: власна справа»);
- Дослідження цільової аудиторії (Олег Котеленець - тренер програми «Стартапи для молоді» та «Skills Lab: власна справа»);
- Кредитування бізнесу (Шанойло Наталія - директорка відділення «Чернігівське» Альфа банк та Шкарупа Віта - менеджер з обслуговування клієнтів Альфа банк).

Другий день «Skills Lab: власна справа» - дуже насичений та змістовний.

 А все завдяки експертам, які доєдналися до програми та поділилися з учасниками практичним порадами для реалізації бізнес-ідей!
- Konstantyn Ivanov - президент Торгово-промислової палати Чернігівської області із темою: «Презентація бізнес-ідеї»;
- Nelya Lavrynenko - директорка приватної школи «МудрАнгелики», яка поділилася власним досвідом відкриття школи та розкрила тему «Фінансування» в рамках програми;
- Сергій Лавський - маркетолог в Практик Консалтинг із темою: «SMM-просування та створення сайту»;
- Олег Котеленець - тренер програми «Стартапи для молоді» та «Skills Lab: власна справа» із темою: «Маркетинг».

Фінальна зустріч учасників навчальної програми «Skills Lab: власна справа», де кожен презентував власні проєкти та бізнес-ідеї. Учасники працювали як в командах, так й індивідуально, на основі знань, отриманих за час навчання.

Окрім цього, заключну сесію про розвиток та масштабування бізнесу розкрила Ганна Пушкар – власниця і керівниця освітнього центру «РозУмка»!

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020