Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • Науково-практичний круглий стіл на тему «Командна робота як запорука спільної діяльності» в Чернігівському інституті МАУП

28-11-2018

 

310 Переглядів

28 листопада 2018 року в рамках навчального процесу в Чернігівському інституті МАУП було проведено науково-практичний круглий стіл на тему  «Командна робота як запорука спільної діяльності»

IMG_2467

До участі у круглому столі були запрошені учні шкіл м. Чернігова під керівництвом вчителів, які разом зі студентами Інституту виступили із цікавими тематичними доповідями.

IMG_2465

На початку заходу, присутнім було запропоновано переглянути короткий мультфільм про важливість команди. Розпочали круглий стіл учні школи № 17, які виступили з доповіддю на тему «Командна робота Державної служби з надзвичайних ситуацій». Старшокласники школи № 20 доповідали про особливості командної роботи у школі. Узагальнюючим щодо важливості командної роботи у будь-якій сфері,  був виступ молоді зі школи № 34.

IMG_2492

Продовжили науковий захід студенти Чернігівського інституту МАУП, які відзначилися змістовними доповідями про специфіку командної роботи в системі управління. Зокрема, були розглянуті питання щодо поняття командної роботи як фундаменту високопродуктивної діяльності колективу, визначені основні відмінності групи та команди, виділені основні типи команд та командні ролі, окреслені психологічні особливості командотворення, а також фактори ефективності досягнення цілей команди. Кожен виступ супроводжувався візуалізацією на екрані, що визивало додатковий інтерес у присутніх.

IMG_2501

Під час роботи круглого столу відбулася дискусія щодо порушеної тематики, а всі учасники даного заходу прийшли до єдиного висновку: створити успішну компанію, побудувати міцну сім’ю, і, нарешті, розбудувати сильну державу можна лише завдяки злагодженій роботі команди. А яскравим прикладом командної роботи став проведений науково-практичний круглий стіл.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020