Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • Тематична екскурсія на підприємство ТОВ «Компанія «Верес»: «Звичайна історія надзвичайного успіху управління»

30-10-2023

 

120 Переглядів

В п'ятницю 27.10.2023 о 10.00 в Північноукраїнському інституті імені Героїв Крут ПрАТ «ВНЗ «МАУП» відбувся тематичний захід – виїзна екскурсія на підприємство ТОВ «Компанія «Верес». Тема заходу: «Звичайна історія надзвичайного успіху управління».

Компанія «Верес» - лідер серед виробників дитячих меблів в Україні та на світовому ринку. Студентам та адміністрації інституту було запропоновано спілкування з провідним спеціалістом компанії, знайомство з виробничим процесом, нюансами сучасного досвіду управління бізнесом. Здобувачам було відкрито доступ до унікальної інформації щодо управління сучасною компанією, ефективної організації виробничого процесу, юридичних нюансів ведення бізнесу в сьогоднішніх складних умовах. Студенти побачили зсередини процес виробництва, дізнались нюанси корпоративного управління, отримали корисні знання, які допоможуть зрозуміти практичні аспекти їх майбутньої професії.

В кінці екскурсії відвідувачів запросили до шоу-рум, де представлена готова продукція  в реальному часі та умовах, наближених до сучасного побуту українських родин.

Студенти висловили бажання й надалі відвідувати подібні заходи, більш глибоко вивчати особливості ведення бізнесу та розвивати національну економіку України в майбутньому.

Північноукраїнський МАУП виражає подяку керівництву ТОВ «Компанія «Верес» за чудово організований захід! Сподіваємось на плідну співпрацю!

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020