Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • Традиційний диктант національної єдності у День української писемності та мови писали студенти і викладачі Чернігівського інституту МАУП

9-11-2021

 

232 Переглядів

Традиційно уже декілька років поспіль у Чернігівському інституті МАУП відбувається низка заходів, приурочених до святкування Дня української писемності та мови. Упродовж цього тижня до відзначення цієї знаменної дати приєдналися усі кафедри Інституту.

9 листопада викладачі та студенти Інституту долучилися до написання 21-го Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, спрямованим на перевірку грамотності.

Метою заходу є популяризація української мови серед молоді. Адже це тест не стільки на писемність, скільки на нашу національну свідомість і самоідентичність.

Варто зазначити, що рівень володіння українською мовою високий навіть серед студентів нефілологічних спеціальностей. Хоча, звичайно, вплив інтерференції на мовлення наших студентів – значний. Саме на унеможливлення таких впливів спрямована робота викладачів Інституту.

Сподіваємося, що Тиждень української писемності та мови сприятиме у сфері виховання патріотичних цінностей і стане пам’ятною подією у житті студентства.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020