Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • у Північноукраїнському інституті ім. Героїв Крут ПрАТ «ВНЗ «МАУП»

15-3-2023

 

207 Переглядів

15 березня 2023 року у Північноукраїнському інституті ім. Героїв Крут ПрАТ «ВНЗ «МАУП» кафедрою психології було проведено для викладачів та здобувачів вищої освіти вебінар на тему: «Психосоматика особистості: стани, переживання, управління».

Мета заходу полягала в ознайомленні слухачів із поняттям «психосоматика», виявленні та усвідомленні причини хвороб, їх взаємозв'язок з порушенням реалізації потреб людини, а також дізнатися щодо ефективних методів профілактики психосоматичних розладів.

Головна психологічна причина психосоматичних розладів - придушення емоцій. Крім того, найчастіше психосоматичний розлад розвивається на тлі посттравматичного стресу, наприклад, у людей, які пережили війну чи репресії.

Нерідко люди, у яких проявляється така симптоматика, довго ходять по лікарях і марно шукають першопричину, а до психолога звертаються лише зовсім зневірившись або не звертаються зовсім. Крім того, психосоматика може посилювати вже існуючі захворювання, такі як виразка шлунка, гіпертонія, псоріаз, екзема та хвороби серця. Саме тому знання про психосоматику вкрай важливі для кожної людини.

На вебінарі були висвітлені наступні теми:

  1. Психологічні причини соматичних захворювань. Чому ми хворіємо?
  2. Психосоматичні розлади серцево-судинної системи.
  3. Психосоматичні механізми захворювання органів травлення.
  4. Психосоматика хвороб шкіри.
  5. Профілактика психосоматичних розладів.
ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020