Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • В Чернігівському інституті МАУП пройшов круглий стіл до міжнародного дня прав людини

8-12-2021

 

291 Переглядів

10 грудня у всьому світі відзначають міжнародний день прав людини. Вже понад 70 років цей день дає змогу звернути увагу на здобутки та проблеми у сфері прав людини. Цього року офіційним гаслом свята стали слова «All Human, All Equal». І це справді так, всі ми люди, всі ми рівні. Незалежно від статків і віри, віку і статі, кольору шкіри чи місця народження. Усі ми люди. І усі ми рівні.

Саме під таким гаслом і відбувся круглий стіл у Чернігівському інституті МАУП, який був присвячений міжнародному дню прав людини.

З вітальним словом до студентів та викладачів звернувся Захарчук І.В. викладач кафедри «Правознавство». Він звернув увагу на здобутки нашої країни в сфері захисту прав людини, а також на існуючи проблеми.

Після цього відбувся перегляд документального фільму «Що таке права людини».

В основній частині круглого столу присутні послухали змістовні доповіді студентів на різні теми, починаючи від історії виникнення та розвитку прав людини у світі і закінчуючи сучасним станом захисту прав людини в Україні.

Цікаві доповіді, жвава дискусія, питання і відповіді – в такій дружній атмосфері пройшла ця зустріч. Кожний виніс з неї щось для себе, і студенти і викладачі. Головне, щоб кожен пам’ятав про свої права, вмів їх захищати, але не забував і про обов’язки.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020