Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • В Північноукраїнському інституті МАУП відбулась онлайн-зустріч студентів з представники Управління патрульної поліції в Чернігівській області

9-2-2023

 

160 Переглядів

9 лютого 2023 р. в Північноукраїнському інституті МАУП відбулась онлайн-зустріч студентів з представники Управління патрульної поліції в Чернігівській області ДПП, які розповіли присутнім про умови відбору до поліції та запросили студентів-випускників йти служити до Національної поліції України.

Як повідомила ст. лейтенант Мельник Ольга Миколаївна, Управління патрульної поліції в області може запропонувати «новачкам» спробувати свої сили у конкурсах на різні посади. В різний період часу наявність та кількість вакансій може змінюватися, тому необхідно перевіряти актуальну інформацію на сайті Управління патрульної поліції в Чернігівській області.

Важливий нюанс: зараз, щоб стати поліцейським, не обов’язково попередньо проходити службу в лавах Збройних сил. Спеціальна вища юридична освіта потрібна лише для посади слідчого, для решти посад на початку вистачить не юридичної освіти та знання базових законів (плюс відповідна фізична та психологічна форма).

Претенденти на службу в лавах Національної поліції проходять шість етапів відбору: комп’ютерне тестування, медичне обстеження, перевірка рівня фізичної підготовки, психологічне тестування, спеціальна перевірка, співбесіда із конкурсної комісією.

Студенти, які зацікавилися відповідними пропозиціями служити в поліції можуть звернутися за додатковими роз’ясненнями до управління кадрового забезпечення Управління патрульної поліції в Чернігівській області.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020