Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • Вебінар «ВЕЛИКА НАЦІЯ ЄДНАЄТЬСЯ!» присвячений консолідації суспільства навколо територіальної цілісності, соборності та захисту назалежності України у форматі онлайн

16-2-2022

 

288 Переглядів

З метою подальшої консолідації суспільства навколо ідеї єдності держави, виховання у студентів патріотизму та гордості за героїчне минуле і сьогодення Українського народу в Чернігівському інституті МАУП пройшли відповіді заходи.

На виконання Указу Президента України від 14.02.2022 року за № 53/ 20221 (про запровадження державного свята – Дня єдності України) та відповідного плану заходів Інституту, студенти і співробітники ЧІ МАУП взяли участь у загальноміських зборах (з дотриманням всіх протиепідемічних застережень) на Красній площі Чернігова (підняття синьо-жовтого прапору країни). Цим фактом, та в ході подальшого мітингу, була продемонстрована рішучість українців, спільними зусиллями боронити батьківщину від можливої агресії російських загарбників. Одночасно, державний прапор України було урочисто піднято над будівлею нашого Інституту.

Як продовження заходу, через ZOOM було проведено загальностудентський вебінар, присвячений питанням згуртованих та злагоджених дій громадян – мешканців міста і крани в умовах надзвичайної ситуації чи військового стану.

Модератор заходу, викладач ЧІ МАУП Маклюк О.В., окремо наголосив на недопущенні паніки, головною причиною якої є нерозуміння того, як себе треба вести в тій чи іншій ситуації. Він ґрунтовно розповів про використання укриттів та особливості поведінки по захисту життя і матеріальних цінностей.

О. Маклюк підкреслив, що запорукою виживання української нації і держави та гарантом нашої перемоги є чітке розуміння кожним громадянином загроз, згуртованість і свідомі та спільні дії щодо їх усунення.

Загалом, розглянуті в ході заходу проблеми, знайшли живий відгук та відповідну реакцію серед студентів і викладачів. В цілому, вебінар пройшов на належному науково-методичному і патріотично-виховному рівні.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020