Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • VІІ регіональна науково-практична конференція на тему: «Правові засади розвитку держави в умовах проведення децентралізації»

6-10-2021

 

427 Переглядів

До Дня юриста Чернігівський інститут МАУП проводить регіональну науково-практичну конференцію. Організатором проведення цього заходу виступила кафедра правознавства під керівництвом викладача Захарчука І.В.

Проте в ході конференції передбачена робота наступних секцій:

  1. Правова (юридичні науки).
  2. Економічна (економічні науки).
  3. Соціально-гуманітарна (соціальні, гуманітарні та прикладні науки).

 

У науковому заході взяли участь викладачі закладів вищої освіти міста Чернігова, студенти, представники органів державного і місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств та всі зацікавлені особи, зокрема, приватний нотаріус м. Чернігова Скрипка О.О. – член Ради роботодавців Чернігівського інституту МАУП.

Кількість матеріалів, що були представлені до розгляду на науково-практичній конференції засвідчила не лише про актуальність заявленої проблематики, але й здатність фахової спільноти сприймати виклики різноманітних проблем та якісно напрацьовувати шляхи їх подолання. Тому науковий захід зміг об’єднати погляди різних учасників.

Конференція відбулася в дусі дискусій з поміркованою полемікою та великим зацікавленням всіх присутніх. Організаційний комітет щиро дякує учасникам та їх науковим керівникам за активну участь у роботі конференції.

Збірник матеріалів VІI регіональної науково-практичної конференції (6 жовтня 2021 року)

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020