Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • VІІI регіональна науково-практична конференція на тему: «Економіко-правова політика України у контексті негативного впливу війни»

7-10-2022

 

286 Переглядів

Вже традиційно до Дня юриста Чернігівський інститут МАУП проводить регіональну науково-практичну конференцію. Організатором проведення виступає кафедра правознавства, однак у науковому заході беруть участь викладачі закладів вищої освіти міста Чернігова, здобувачі вищої освіти, представники органів державного і місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств та всі зацікавлені особи з різних галузей економіки.

Розпочала конференцію заступник директора, к.е.н, доцент Назарко С.О. з привітань та зазначила, що сьогоднішня зустріч є надзвичайно важливою, оскільки вона є діалогом усіх зацікавлених сторін щодо обміну досвідом з актуальних питань та показує, що студентство є соціально активною ланкою суспільства з великими потенціалом і планами на майбутнє. Світлана Олексіївна побажала всім онлайн-присутнім, натхнення, невтомного творчого пошуку, нових ідей та їх реалізації.

Переважна більшість учасників вперше, однак, впевнено зробили свої кроки у науковому житті. Впродовж всього заходу між присутніми точились жваві дискусії, активно обговорювалися питання, їх актуальність, переваги та недоліки. Обраний онлайн-формат конференції дозволяв її представникам ставити запитання доповідачам після презентації власних робіт.

Кількість матеріалів, що були представлені до розгляду на науково-практичній конференції засвідчила не лише про актуальність заявленої проблематики, але й здатність фахової спільноти сприймати виклики різноманітних проблем та якісно напрацьовувати шляхи їх подолання. Тому науковий захід зміг об’єднати погляди різних учасників.

Конференція відбулася в дусі дискусій з поміркованою полемікою та великим зацікавленням всіх присутніх.

Організаційний комітет щиро дякує учасникам та їх науковим керівникам за активну участь у роботі конференції.

Збірник матеріалів VІIІ регіональної науково-практичної конференції (7 жовтня 2022 року)

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020