Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • Викладачі та студенти Чернігівського інституту МАУП розпочали навчальний рік з лекції-диспуту на тему: «Україна в нових геополітичних умовах», яка проходила в онлайн-режимі

29-8-2022

 

193 Переглядів

29.08.2022 в Чернігівському інституті МАУП для студентів, науково-педагогічних працівників та співробітників закладу була проведена лекція-диспут, присвячена актуальним проблемам сьогодення України в умовах війни та місця нашої країни в майбутній геополітичній конфігурації світу, яку провів к.і.н., завідувач кафедри «Загальнонаукових, соціальних та поведінкових дисциплін» Ямполець Павло Віталійович.

Лектор наголосив, що російсько-українська війна відкрила нову сторінку у прийдешньому влаштуванні світового порядку та розпочала формування абсолютно непередбачуваних раніше геополітичних стратегій провідними країнами земної кулі.

Неминуча поразка Російської федерації потягне за собою розвал країни-імперії та можливу тривалу громадянську війну на її теренах. Цей факт, автоматично, перетворить Україну, як країну переможницю, в геополітичного лідера східної Європи. Саме Україна буде відігравати ключову роль і мати вирішальний вплів на сусідні країни та має всі шанси стати форпостом демократії в цьому регіоні світу.

Диспут, в ході лекції, з учасниками конференції висвітлив і проблемні питання можливих негативних наслідків розвалу РФ., таких як: проблема ядерної зброї та її утилізації; проблема біженців; проблема економічної кризи; проблема утворення нових держав та загроза громадянської війни.

Загалом захід викликав жвавий інтерес аудиторії, з огляду на велику кількість запитань, та пройшов на належному науково-методичному та патріотичному рівні.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020