Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • Всесвітній день цивільної оборони у Чернігівському інституті МАУП

1-3-2021

 

428 Переглядів

Всесвітній день цивільної оборони відзначається 1 березня з метою пропаганди знань про цивільну оборону і підняття престижу національних рятувальних служб. У цей день в Інституті пройшла низка цікавих заходів:

- збір та заслуховування лекції - начальника обласного методичного кабінету навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області Кожухара Олега Анатолійовича, щодо служби ДСНС України;

- виставка засобів захисту;

- відпрацювання практичних дій із засобами індивідуального та колективного захисту.

Кожухар О.А. провів пізнавально-роз’яснювальну лекцію зі студентами і викладачами Інституту на тему: «Особливості кліматично-географічного розташування Чернігівської області та види надзвичайних ситуацій, характерні для регіону».

Студентів дуже зацікавив зміст лекції, а по закінченню задавали багато питань та обговорювали проблеми. Це свідчить про те, що тема сучасного цивільного захисту не залишає байдужими нашу молодь.

В нашій області питаннями забезпечення реалізації державної політики у сфері цивільного захисту займаються Управління ДСНС України в Чернігівській області, Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи  Чернігівської обласної державної адміністрації, Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області та структурні підрозділи в містах та районах.

Саме фахівці зазначених установ на сьогоднішній день вирішують комплекс завдань, покладених на систему цивільного захисту.

Не дивлячись на те, що за роки існування, спочатку система цивільної оборони, а сьогодні цивільного захисту, зазнавала багато змін, головним завданням завжди було і залишиться поспішати на допомогу людям!

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020