Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

21-10-2014

 

319 Переглядів

Всеукраїнський тиждень «Правових знань»
у Чернігівському інституті
імені Героїв Крут Міжрегіональної Академії управління персоналом

06.10.2014 - 10.10.2014

Знання – це сила, яка спрямована на створення комфортних умов для життя людини. Правові знання мають подвійну силу, дають надію і забезпечують захист людини від різних негараздів.

На початку жовтня в нашому інституті традиційно проходив тиждень правових знань. 7 жовтня був проведений міжвузівський брейн-ринг. Під керівництвом кандидата юридичних наук, доцента, завідуючого кафедри «Правознавства» Войцеховського М.М. було створено високо інтелектуальну атмосферу. У заході взяли участь 4 команди: «Десна» (2-5 курси ЧІ МАУП), «Філіни» (1-3 курси ЧІ МАУП), «Патріоти» (Чернігівський кооперативний технікум), «Діти Феміди» (факультет господарського права та соціального забезпечення Чернігівського національного технологічного університету).

В якості арбітрів на «Брейн-ринг» були запрошені заступник начальника Головного управління юстиції у Чернігівській області Бобруйко В.А., голова Чернігівського осередку Академії нотаріату України Красногор О.В., заступник директора ЧІ МАУП з науково-педагогічної роботи, к.е.н., доцент Назарко С.О., викладачі кафедри «Правознавства» ЧІ МАУП Захарчук І.В., Шевченко О.М.

Гра розпочалась з конкурсу «Розминка команд» (хто швидше дасть правильну відповідь на запитання суддів). I раунд - «Інтелектуальний штурм» - команда по черзі відповідають на 9 питань. II раунд - «Правознавча бліц-естафета» - складався з таких конкурсів: «Ерудити», «Конкурс капітанів», «Державні символи». III раунд гри - «Громадянство» - учасникам пропонувалось підтвердити або заперечити різні юридичні твердження. IV раунд - «Правовий вінегрет» - учасникам потрібно було знайти найбільш точну відповідь з декількох запропонованих.

За підсумками змагань перше місце посіла команда «Десна», друге - команда «Діти Феміди», третє - команда «Філіни». Переможцям були вручені дипломи та пам’ятні сувеніри - символ мудрості «Сова».

8 жовтня, в День юриста, була проведена міжвузівська студентська науково-практична конференція на тему: «Сучасні проблеми та перспективи Конституційної реформи в Україні». Для участі в конференції були запрошені науково-педагогічний склад та студенти ЧІ МАУП, факультету господарського права та соціального забезпечення Чернігівського національного технологічного університету, працівники Головного управління юстиції у Чернігівської області. З привітанням до всіх присутніх звернувся завідувач кафедри «Правознавства», к.ю.н., доцент Войцеховський М.М. Він зауважив, що студентам юридичного факультету, майбутнім юристам, дуже важливо розуміти усі аспекти конституційної реформи в нашій країні.

На конференції студенти підготували цікаві доповіді, які стосуються актуальних питань конституційної реформи та державного розвитку на сучасному етапі. Протягом конференції піднімались різні питання, а саме: «Чому в нашій країні не працюють закони?», «Яким чином можна позбавити імунітету депутатів?». Обговорювання перетворилось на жваву дискусію, яка пройшла у руслі взаємного порозуміння.

Також протягом тижня студенти ЧІ МАУП проводили правову освітянську роботу у школах міста. Учні шкіл № 17 та № 24 прослухали лекцію-бесіду на тему: «Права дітей у контексті міжнародних актів» (підготували студенти 3 курсу юридичного факультету ЧІ МАУП Конюшенко О., Чубикіна А.). У зош № 4 студентка 5 курсу юридичного факультету ЧІ МАУП Борщ Л. підготувала інформацію на тему: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», а студент 2 курсу юридичного факультету нашого вузу Стадник Ігор підготував лекцію на тему: «Адміністративна відповідальність» для учнів зош № 14.

Таким різним і, водночас, цікавим, виявився тиждень правових знань в Чернігівському інституті МАУП.

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020