Адреса:

м. Чернігів, вул. Промислова,17

Телефони:

(0462) 677-179, (0462) 677-315

Пошта E-mail:

[email protected]

Меню

Наукова та методична діяльність

  • Головна
  • Новини
  • XII міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Удосконалення правових та соціально-економічних механізмів децентралізації регіонів України»

15-4-2020

 

392 Переглядів

15 квітня в Чернігівському інституті ім. Героїв Крут ПрАТ «ВНЗ«Міжрегіональна Академія управління персоналом» відбулась XІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Удосконалення правових та соціально-економічних механізмів децентралізації регіонів України»

У науковому онлайн-заході взяли участь викладачі вищих навчальних закладів міста Чернігова, аспіранти, докторанти, слухачі магістратури, представники органів державного і місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств та всі зацікавлені особи. Метою даного заходу було здійснення обміну досвідом, висвітлення актуальних питань теорії та практики у досліджуваній галузі, а також сприяння формуванню наукових зв’язків між навчальними закладами та науковими установами. Відео-конференція відбулася в дусі дискусій з поміркованою полемікою та великим зацікавленням всіх присутніх. Кожний учасник після закінчення карантину отримає сертифікат про участь онлайн-конференції.

Збірник матеріалів ХII міжнародної науково-практичної конференції (15 квітня 2020 року)

ПОДІЛИТИСЯ
© МАУП Чернігів 2020